Zabiegi dłoni i stóp

Manicure hybrydowy klasyczny


Polega na skróceniu i modelowaniu paznokci oraz usunięciu skórek. Malowanie hybrydą odbywa się w klasyczny sposób. Utwardzenie naturalnej płytki następuje w 10-20%. Dobrze wykonany zabieg wymaga precyzji, delikatności oraz zachowania odpowiedniej kolejności poszczególnych czynności.

Manicure hybrydowy kombinowany


Jest idealnym rozwiązaniem dla pań, które chciałyby przez długi czas cieszyć się pięknie wyglądającymi paznokciami. Specjalny lakier przy odpowiednim przygotowaniu paznokci utrzymuje się nawet do 3 tygodni. Większość z nas żyje w ciągłym biegu, w związku z tym nie zawsze możemy znaleźć czas na zabiegi upiększające. Manicure hybrydowy pozwoli nawet najbardziej zapracowanej kobiecie wyglądać idealnie każdego dnia. Preparaty hybrydowe nie obciążają nadmiernie płytki paznokcia, nie ścierają się, nie tracą koloru ani połysku. Manicure kombinowany nadbudowuje płytkę paznokcia, dzięki czemu uzyskujemy paznokcie wzmocnione o nawet 50-60%

Żel na naturalnej płytce


To wzmocnienie naturalnych paznokci klientki warstwą żelową. Dzięki temu paznokcie są mocniejsze i twardsze niż z lakierem hybrydowym, co pozwala na silniejszą eksploatację dłoni.

Przedłużenie paznokci metodą żelową


To możliwość uzyskania natychmiastowego efektu długich, idealnie równych paznokci. Przedłużenie żelowe wymaga dużej wprawy od stylistki, dzięki czemu nasze klientki mają pewność rewelacyjnej usługi. Przedłużenie to można w nieinwazyjny sposób w całości usunąć z naturalnej płytki. W połączeniu z malowaniem hybrydowym tworzą piękne duety.

Zabieg parafinowy


Na dłonie to ratunek dla skóry suchej, popękanej i zniszczonej. Zabieg parafinowy na dłonie cieszy się szczególną popularnością jesienią i zimą, kiedy nasza skóra potrzebuje szczególnej pielęgnacji, jednak właściwości regeneracyjne zabiegu sprawdzają się także w pozostałe pory roku. Dlaczego? Zabieg parafinowy na dłonie sprawia, że już zaraz po jego zastosowaniu zabiegu skóra staje się gładka, miękka i nawilżona.

Pedicure frezarkowy


To zabieg wykonywany frezarką. Przy pomocy różnego rodzaju frezów można bezboleśnie usunąć zrogowaciały naskórek ze stóp i palców, spłycić modzele, zgrubienia i zrogowacenia, ukształtować paznokcie oraz opracować skórki wokół paznokci. Dzięki zabiegowi pedicure skóra na stopach staje się aksamitnie gładka i miękka co daje uczucie komfortu i świeżości.